Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 21-11-2017 »
Godzina Wtorek
07:00
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

07:30
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

08:00
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

08:30
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

09:00
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

09:30
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

10:00
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

10:30
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

11:00
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

11:30
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

12:00
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

12:30
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

13:00
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

13:30
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

14:00
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

14:30
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

15:00
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

15:30
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

16:00
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

16:30
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

17:00
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

17:30
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

18:00
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

18:30
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

19:00
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

19:30
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

20:00
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

20:30
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

21:00
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

21:30
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

22:00
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4

22:30
30 min

Badminton K1

KORT 1B

30 min

Badminton K2

KORT 2B

30 min

Badminton K3

KORT 3B

30 min

Badminton K4

KORT 4B

30 min

SQUASH K1

KORT 1S

30 min

SQUASH K2

KORT 2S

30 min

SQUASH K3

KORT 3S

30 min

TENIS K1

KORT 1

30 min

TENIS K3

KORT 3

30 min

TENIS K4

KORT 4